Rüyada Korumak Korunduğunu Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada korumak korunduğunu görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Korumak Korunduğunu ruya tabiri ve ruya yorumları korumak korunduğunu rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada biri tarafından korunduğunu görmek zahmet ve meşakkate, hastalanmaya; Korunmak, zahmet ve sıkıntı çeken kimse için kurtuluşa, Gerek korumak gerekse korunmak izzet ve şerefe, korkudan emin olmaya delalet eder.

Rüyada korundugunu görmek, agir bir yükle yorumlanir. Rüyada birisinin kendisini korumak için etrafinda dolastigini ve onu gözettigini görmek, iyilik gördügü bir kisinin suçlanmasi altinda kaldigina delalet eder.

Rüyasinda kendisinin bir başkasını koruduğunu görmek, kendisinin düsmanlarindan emin olacagina isarettir. Cafer-i Sadika göre; korumak üç sekilde yorumlanir: Kuvvet, kudret ve zahmet. Bir baska rivayete görede: Birisinin kendisini korudugunu ve etrafinda gezindigini görse, islemin güçlenmesine, zahmet çekmeye ve siddetli hastaliga isarettir. Bu rüya siddet ve zahmet içinde bulunan kimse için kurtulustur.

Rüyada korunmak veya korumak izzettir. Korunan kimse için dahi korkudan emin olmaktir. Baskasinin kendisini korudugunu gören kimse zahmete ve sikintiya düser. Bazilari da baskasini koruyup muhafaza eden kimseye, cihat ve gaza nasip olur dediler.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Arapça Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

As salam aleykum. Ruyada kan sovuran agjakanatlar bana hujum etdikde cok sayda. Cok sayda balaja ve suretli kuslar ucarak beni korudular o agjakanatlari kirdilar etrafimda firlanarak tam onlari fehf edib uchub gittiler. Bu ru ya ne demek?

Agjakanad balaja evde ucharak adamin ustune oturur ve kan sovurur balaja hasaratdi


#2 ,

Selam aleyküm bu rüyamı yorumlamanızı istiyorum
Rüyamda dayılarım bana bir dua kitabı verdiler ve bu dua kitabı beni hep korudu ve işlerim yoluna girdi dayım tarikata bağlı diğer dayım da dindar biri bu rüyanın tabirini yazarmısınız lütfen


#3 ,

Selamünaleyküm.. rüyamda bir grup arkadaşla kırsal alanda gezerken etrafımızda saldırgan köpekler bize zarar vermeye çalışırken arkadaşlarımdan bi tanesi elinde ki büyük bir sopayla bizi korumaya çalışıyor. Arkadan gelen bitane köpeğin hepsinden daha tehlikeli olduğunu farkediyorum. . Daha sonra da ne hikmetse köpeklerin birden dağıldığını görüyorum.. bizde yorgunluktan uyuya kalıyoruz uyandığımda yanımda değer verdiğim bi bayan arkadaşım bana sokulmuş üstümüzde yorgan örtülü bisekilde uyuduğunu görüyorum. Ne hikmetse uyandığımda kırsal alanda değilde yan tarafı telden çit ile çevrili bi evde olduğumuzu farkediyorum sadece o bayan arkadaşım ve ben varız köpekler tekrar gelirse köpekleri yorganı savurarak uzaklaştırıp pencereden kaçıp çitin arkasında ki patikadan bayan arkadaşımıda alıp kaçmayı düşünüyorum...


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...