Rüyada Kumaş Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada kumaş görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Kumaş ruya tabiri ve ruya yorumları kumaş rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada kumaş görmek, dünya meselesidir. Kanik: renklerle dokunmus bir kumastan elbise giydigini görmek, dünya islerinin bozuk gittigine, geçiminde zorluk çektigine delalet der. Rüyada kumas görmek, renklerine göre de yorumlanir; beyaz; renkli kumas, feraha ve sevince; mavi renkli kumas müjdeye; yesil renkli kumas hak yolunda olduguna; kirmizi kumas sikinti ve kedere; siyah kumas mateme ve ölüme; sari renkli kumas görmek ise hastaliga delalet eder. Alaca renkli kumas kadinlar için nese ve sevince, erkekler için ise kedere ve üzüntüye isarettir.

Rüyasinda bir kumaşı yırttığını gören, esinden boşanır. Birçok kumasi açtiktan sonra tekrar sardigini görmek, uzak bir yolculuga delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada alaca çesitli renkteki kumasi görmek, din ve dünyadir. Bir kimse rüyada üzerinde muhtelif renkli kumas bulundugunu görse ve kendisi de memurluga da ehilse, o kimse memur olur.

Rüyayi gören devlet adami ise, senenin ucuzluk ve bolluk ve mahsulatin iyi olmasina isarettir. Giymeyi adet etmeyen kimsenin, rüyada alaca bir kumas giymesi, agrilardan sonra ona vurulacak kamçilara, çiçek, kabarcik vs. gibi hastaliklara isarettir. Rengi muhtelif olan kumas, kadin için fazlaca seref ve sevince isarettir.

 

Rüyada kumasi yirtmak, bosanmaya ve bosanan bir kadina baska bir kocaya varmadan tekrar almaya isarettir. Rüyada bir top kumas parçasi dürdügünü veya satinaldigini ya da kendisine hibe edildigini gören kimse, uzak bir yere sefere çikar. Rüyada kumas dokudugunu dürdügünü veya açip dagittigini gören kimse, yine sefere çikar.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Saç Uzaması adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

ben ruyamda rengarenkli bir yesili karisik bir renkli kumas gordum parca parca halindeydi kat kat konulmustu bana gomlek yapilacakmis ama ben onun bir parcasini yiyordum tadi da fena deildi guzel di bunu yorumlarsaniz sevirim tesekur ederim simdiden .


#2 ,

ben istihare yaptım niyetim sevdiğim beni seviyor mu? rüyam sag tarafımda öne ve sağa doğru ilerleyerek masanın üzerinde bir kitabı açıp kitapta seviyor ve fayda kelimesi var sevdiğini anladımda fayda ne işe yarıyor başka gün yine aynı niyetle rüyada allahı bir insan şeklinde görüp sağ tarafım da sağ elinde kapalı bir kitap olup kendisinden istiyorum vermiyor ve içinde seviyor yazısı olduğunu bana söylüyor yine sevdiğimin beni sevdiğini ama kitabı niçin bana vermediğini anlamadım 3. rüya ise ise hani peygamberimizin bir ispatı olurya ayı yerinden oynatır rüyam ise parmaklarımla zorda olsa oynatabiliyordom bazende kendisinden küçük çember şeklinde ay doğururdu cevabınızı büyük bir arzuyla bekliyorum size rica hoşçakal


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...