Rüyada Kurt Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada kurt görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Kurt ruya tabiri ve rüya yorumları kurt rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada Kurt görmek suçsuz bir kimseyi suçlamaya, amir yahut büyüğünden hoş bir söz işitmeye, senenin aylarına işaret eder. Kurt avlamak ferahlık ve sevince, Kurdun deri ve kemiği mala, sütü ve eti korkuya yahut bir işin yoluna girmesine, Kurt başı makam ve itibara dalalet eder.

Rüyasında kurdun o kişiyi ısırması zarara eşittir. Kurt zalim düşmana, işini gizlemeyen mahir hırsıza, kurdun koyunla dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka, Kurdun evcil bir hayvana dönüşmesi hırsızın tövbekar olmasına; Solucan türü kurtçuk mal ve menfaate, Vücudundan kurtların dökülmesi evlad ve hizmetlilerin çoğalmasına, Kurtların insanın etinden yediğini görmek, eş ve yakınlarının kendi kazancından geçinmelerine, Çok iri kurtçuk büyük bir göreve, şeref ve itibara; yeşil kurtçuk saliha bir kadınla evlenmeye delalet eder.

Rüyada küçük kurtlar, yasa dışı parayı, haramı, haksızlığı işaret eder. Rüyada kurt görmek, zalim, hain, yalanci bir amir tabir olunur. Kurt eti haram mala, sütü ise korku ve endiseye isaret eder. Kirmani?ye göre; rüyasinda bir kurdu öldürdügünü gören, dininden ayrilir. Bu rüya hayirsizdir.

 

Rüyada bir kurt başı gören, büyük bir rütbeye ulaşır. Kurt derisi veya kemigi buldugunu görenin eline mal geçer. Kendisini bir kurdun isirdigini görene devlet tarafindan bir zarar gelir.

Ebu Sait El-Vaize göre; rüyasinda kurt gören zalim bir düsmanini görmüs olur. Bir rivayete göre, evine hirsiz girer. Bir kurt avladigini gören, hayra erisir. Bir kurdun sigira dönüstügünü görmek, hirsizin tövbe etmesine isarettir.

Bir baska rivayete göre de: Rüyada görülen kurt, zalim bir düsman ve yalanci bir hirsizdir. Kendi evinde bir kurt oldugunu gören kimsenin evine bir hirsiz girer.

Bazı kere de rüyada kurt görmek; arkadaş seçerken dikkat etmeniz gerektiğine aksi taktirde zarar göreceğinize işarettir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Köpek Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...