Rüyada Kutu Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada kutu görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Kutu ruya tabiri ve ruya yorumları kutu rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada kutu görmek yolculuğa çıkacağınıza yorumlanır. Aynı şekilde içinde para olan, paralarla dolu kutu görmek de güzel bir maaşla emekli olacağınıza yorumlanır.

İçi herhangi bir şeyle veya bir şeyler ile dolu bir kutu görmek, hoşluklarla karşılaşacağınızın işaretidir.  Beklenmedik durum, sürprizdir. Aynı zamanda kişinin her bakımdan kendisine uygun eştir.

Rüyada kutu görmek, ne kutusu olursa olsun, güzel eş (zevce) ile yorumlanir. Bu rüyayi gören kadin ise erkekle tabir olunur. Tabirde, kutunun sekli dikkate alinir. Mesela, seker ve helva kutusu iyi huylu ve güzel yüzlü bir kadina, biber kutusu ise aci sözlü ve huysuz birine tabir edilir. Seyahate çıkacağınıza da işaret olabilir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birini Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

iyi günler. ben iki gündür aynı rüyayı görüyorum ve rüyamla ilgili tam bir yorum bulamadım. rüyamı yorumlarsanız minnettar olurum. rüyamda evimin bir odasında büyük bir tahta kutu var ve bu odada hiçbir eşya yok ve karanlık bir oda. daha sonra abim bana bu kutuyu açmamız gerekiyor uğraş diyor. ne kadar uğrasırsam uğraşim basaramıyorum. daha sonra kutu kendiliğinden açılıyor ve içinden yaşlı kıyafetleri eski bir adam çıkıyor. adamı kontrol ediyorum ölmüş diyorum ama bir süre sonra adam birden diriliyor ve çok seviniyoruz. rüyam bu eğer bir yorumda bulunursanız çok sevinirim.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...