Rüyada Mantar Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada mantar görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Mantar ruya tabiri ve rüya yorumları mantar rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada mantar görmenin anlamı, ileri gelen insanların sevgisini kazanmış vefalı bir kimse olarak veya hanım tarafından rızka nail olma şeklinde tabir edilir. Mantar yemek helal kazanca da delalet eder.

Rüyasında mantar gören kişi, yanlış bir takım girişimlerde bulunmuş demektir. Rüyada yenilen mantar bir süre mutluluk veren ancak güzellik getirmeyen bir iş, haram karışmış para demektir. Zehirli mantar toplamak görmek rüyayı görenin başı yanlış işler nedeniyle belaya girecek demektir. Kimi zaman da; hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Tıpa olarak mantar ise güçlü, koruyucu, yardım eden mevki sahibi birisine işaret eder.

Mantar rüyası, bazı kereler Aşırı hırslı bir insan olduğunuzun işaretidir. Eğer mantar yediğinizi gördüyseniz, aşk hayatınızda utanç verici ilişkileriniz olacağı anlamına gelir.

 

Rüyada çesitli mantarlar görmek, beklenmeyen ve ümit edilmeyen yerden rizka delalet eder, Mantarin zehirsiz olan çesidi mal, menfaat ve hayir; zehirli çesidi ise zarardır. Mantar yemek ve almak kolay, fakat az bir kazançtir. Bazilarina göre; rüyada mantar görmek zahmet ve zorlukla elde edilen rizka ve bir rivayete göre kötü huya delalet eder. Rüyada mantar alan ve yiyen zahmetle rizkini kazanir. Yahut kötü huylu bir kimseden hakaret görür ve ondan eline biraz mal geçer. Mantarın yenilen cinsini görmek beklenmeyen yerden gelecek rizka delalet eder. Bir baska rivayete göre de: Rüyada mantar görmek, ileri gelen kimselerin sevdiği vefali bir kimse olmaya işaret etmektir.

Bazi tabirciler, mantar kendisinde hayir olmayan bir kadindir demişlerdir. Eğer mantar büyük olursa kadınlar tarafindan bir rızka işarettir. Rüyada mantar yediğini gören kimse helalindan mal kazanır. Rüyada zehirsiz mantar görmek, umulmadik yerden mal ve rizka isarettir. Zehirli mantar .zarar ve ziyana isarettir.

Rüyada yenilen mantar bir süre zevk veren fakat hayırlı olmayan kısmet, haram karışmış paradır. Zehirli mantar topladığını gören kişinin başı bir yolsuzluktan dolayı belaya girer.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Dişlerin Dökülmesi adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...