Rüyada Ney Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada ney görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Ney ruya tabiri ve ruya yorumları ney rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada ney görmenin anlamı, ferahlık ve sevince, Kuran'ı güzel okumaya, ilim ehlinin bu ilmini yaymasına, Ney sesi ince ve ulvi duygulara, uhrevi düşüncelere; Ney çalmak tasta için vefata, koğucu için onun yaptığı gıybet ve koyuculuğa, çocuk isteyen kimsenin çocuğunun olmasına delalet eder.

Rüyada ney veya kaval çalmak, oyun ve eğlenceye, bazen de ferahlık ve sevince işarettir. Ney çalmak hasta için ölüme; çocuk isteyen için çocuğa kavuşmasına işarettir.

Rüyada ney çalmak, oyun ve eğlenceye, bazen de rahatlık ve mutluluğa yorumlanır. Ney çalmak hasta birisi için ölüme; çocuk sahibi olmak isteyen için çocuğu olmasına yorumlanır. İyilik ve hayır işleridir.

Rüyada ney veya kaval çalmak, çok sevinçli bir haber alacağına delalet eder. Bir rivayete göre ney çalmak, hastalar için ölüme, çocuk isteyenler için muratlarinin olacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada ney görmek, oyuna ve fitneye isarettir. Bazen ferahlik ve sevir isarettir. Ney, ölü üzerine ağlayan bir kadina isarettir. Rüyada ney çalmak, hasta için ölümüne, koğucuya ve çocuk isteyen kir içinde çocuga isarettir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Sürtünmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...