Rüyada Orman Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada orman görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Orman ruya tabiri ve rüya yorumları orman rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek, işlerini yoluna koymak ve düzene sokmak için bütün engelleri kaldırmaya işarettir.

Rüyasında Orman içerisinde yürüdüğünü gören kimsenin, işlerini yoluna koymak için bütün zorlukları aşması olarak yorumlanır. Ormanda kaybolmak, iş yaşamınızda zorluklara işarettir. Yeşil bir orman görmek, elinizi attığınız işlerde başarı kazanacağını işaret eder. Yemyeşil, ulu ağaçlardan oluşan orman murad, başarı, mutluluk, bolluk, servettir.

Rüyada orman görmek, feyiz ve berekete yorumlanır. Bir ormanda yolunu kaybedip çıkamadığını görmek, (ormanda kaybolmak) kendisine verilen zor bir isi yapmaya çalıştığına, fakat bir takim engellerin buna mani olduğuna delalet eder. Eğer yolunu bulup da ormandan çıkabilirse, islerinin yolunda devam edeceğine delalet eder.

Ormanda gövdesine sarmaşıklar sarılmış büyük ağaçlar görmenin rüya yorumu, kendisinden bir takim iyilikler bekleyen insanlarin bulunduguna delildir. Ormanda vahsi hayvanlara rastladigini ve onlarin kendisine hücum ettiklerini görmek, bir takim kiskanç kimselerin aleyhinde çalistiklarina delildir. Vahsi hayvanlarin kendisine zarar vermeleri, o kimselerden zarar görecegine, hiç bir sey yapmadan önünden kaçıp uzaklaştıklarını görmek ise bunların kendisine zararı dokunamayacagina delalet eder.

 

Rüyada bir ormanın içinde olduğunuzu görmek, iş hayatınızda bir zorluk içinde olduğunuza yorumlanır. Ormandan çiktiginizi görmek, o zorluklarin ortadan kalkacagina delalet eder. Bir ormanda kayboldugunu görmek, islerinizde çikar bir yol aradiginiza isarettir. Ormanda vahsi hayvanlarin üzerine saldirdigini görmek, is hayatinda rakiplerinin ve düsmanlarinin bulunduguna isarettir. Bir baska rivayete göre de: Rüyada orman görmek, korku ve yalnizliga isarettir. Ormanda kaybolmak, iş hayatında sorunlara işaret eder. Yeşil bir orman gördüyseniz, elinizi attığınız işlerde başarılı olacaksınız anlamına gelir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Taşlı Yol Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...