Rüyada Pamuk Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada pamuk görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Pamuk ruya tabiri ve ruya yorumları pamuk rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada Pamuk görmek, heybet ve ağırbaşlılığa, utanma duygusu ve örtünmeye, mal ve menfaate, din ve amel güzelliğine, hayırlı ve makbul işlere işaret eder. Rüyasında Pamuk ağacı gören kişi için anlamı; mütevazi insan demektir.

Pamuk toplamak; helal mala, Pamuk biriktirmek; yahut saklamak aile fertleri için para biriktirmeye, Yastık, minder yahut döşeğe pamuk doldurduğunu görmek bekar kimse için evlenmeye, evliler için varlık ve esenliğe delalet eder.

Pamuk atmak, pamuğu çekirdeğinden ayırmak ve pamuk kabartmak, biriyle münakaşa etmeye ve aleyhte söz söylemeye yahut zorluk ve sıkıntı veren şeyi gidermeye; Pamuğu didip atmak bazen günahları hafifletecek işler yapmaya, Efendimizin (s.a.v.) sünnetine uymaya; Pamuğu bir maksatla kullanmak dini emirleri güzelce yerine getirmeye, sözünde durmaya ve diğer hayırlı işlere; Pamuk satan kimseyi görmek mal ve dünyalığı iyi olmakla birlikte meşakkati de çok olan kimseye delalet eder.

 

Tarlasında bembeyaz pamuklar görmek, feraha çıkmaya işarettir. Bu tür rüyalar çoğu zaman iyi yorumlanmaktadır. Rüyada tarlada beyaz pamuk görmek, rahata kavuşmak şeklinde yorumlanır. Bembeyaz bir pamuk tarlası görmek en büyük isteğine ulaşmak demektir. Pamuk kozası hayırlı ve bol paradır. Pamuk toplamak görmek kendi emeği ile para kazanmak demektir, iş hayatında başarılı olacaksınız. Rüyada pamuk görmek veya toplamak, zengin olacağınızın işaretidir.

Bu rüyalar genellikle iyi sayılır. Bembeyaz bir pamuk tarlası gören kimsenin en büyük hayalleri bile gerçekleşecektir. Pamuk topladığını gören kendi zekası ve aklıyla kısmet alır. Pamuk kozası çok hayırlı ve bol paradır.

Beyazlar içindeki bir pamuk tarlası gören kimsenin düşündüğü ve planladığı şeylerin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada pamuk görmek, dokuz sekilde tabir olunur; Sessiz, menfaat, mal, elbise, vakar, heybet din, hayir ve makbul iş. Rüyada pamuk topladığını görmek, helal mal ile yorumlanir. Bu mali saklayan ailesi için para artirir. Yastiga ve benzeri seylere pamuk doldurduğunu gören, evlenir. Pamuk, attigini gören, biriyle kavga eder ve aleyhinde konusur. Bir baska rivayete görede: Rüyada pamuk görmek, yün cinsinden olmayan maldir. Rüyada pamuğu didip atmak, günahlarinin eksilmesine, Resulullah (S.A.V.)tn sünnetine, pamuk ağacı ise, mütevazi bir adama işarettir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Yemek Daveti Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...