Rüyada Patates Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada patates görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Patates ruya tabiri ve rüya yorumları patates rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada patates görmek; mal ve nimete, birçok patates aldığını görmek bolluk ve bereketli geçecek bir yıla delalet eder.

Patateslerin bir kısmının çürük olduğunu görmek, nimetin bin kısmının elden çıkmasına yahut şüpheli kazanca delalet eder. Rüyada patates görmek mal, nimet, şöhret, sevinç ve rahatlığa işarettir. Patates soymak, kısmete ve arzu edilen bir murada; patates ekmek, yeni ve çok kazançlı bir işe başlayacağınıza; patates almak ya da bulmak, ümit edilmeyen yerden önemli bir miktarda para geleceğine; patates satmak, malınızın ziyan olacağına işarettir.

Patates ekmek, yeni ve çok para getirecek bir işe başlamaya yorumlanır.Rüyada patates görmek mal, şöhret, mutluluk ve refaha yorumlanır. Patates soymak, kısmete ve arzu edilen isteğe işaret eder.

Rüyada patates görmek veya yemek, mal ve paraya işarettir. Rüyasında bir çok patates aldığını görmek, o yılın bolluk ve bereket içinde geçeceğine delalet eder. Aldığı patateslerin bir kısmını çürümüş olduğunu görmek, haram mala işarettir. Bir rivayete göre, elinden malinin ve parasının bir kısmı çıkar. Bir başka rivayete göre de: Rüyada patates görmenin rüya yorumu, mal ve berekete işarettir. Patateslerden bir kısmının çürümüş olduğunu görmek, haram mala işarettir.

 

Patates rüyası; mala, şöhrete, mutluluğa, gönül rahatlığına işaret edebilir. patates soymak; istenilen şeye kavuşulacağına, patates ekmek; yeni ve bol kazançlı bir işe başlanılacağına, patates almak; hiç ummadığınız bir yerden,elinize büyük miktarda para geçeceğine, pazarda veya başka bir yerde çok sayıda patates görmek; içinde bulunduğu senenin gören kişi açısından fevkalade geçeceğine,giriştiği her işten çok büyük kar sağlıyacağına, patates satmak; elinden para çıkacağına işarettir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Ördek Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...