Rüyada Resim Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada resim görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Resim ruya tabiri ve ruya yorumları resim rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada görülen; altın veya gümüşten yapılmış resim, dünyalığa erişmeye delalet eder. Sanat eseri hüviyetini almış değerli tablolardan birini görmek, kıymetli bir hediye almak anlamına gelebilir.

Manzara resimleri - özellikle duvarda olursa- ince ve bedii duygulara, iç huzuru ve mutluluğa; Natürmort (sebze-meyve resmi) görmek misafire yahut hayırlı nimetlere, Portre görmek, yüz görmek gibidir, bununla ilgili ayrıca "Yüz görmek" rüya tabirleri kısmına bakabilirsiniz.

Hayvan ve insan figürleri bulunan resim dünyanın kendine has zorluk ve mutlulaklarına; Siyah-beyaz fotoğraf eski dostlara ve onlarla bir araya gelmeye yahut haberleşmeye; Aile resimleri iyi- kötü hatıralara, Vesikalık resim resmi bir görev yahut yolculuğa, rüyada resim görmek bazen geçersiz bir yöntemle elinden mal alınmasına, mesleğini kötüye kullanan süfli insana yahut hak olan hususlarda yalan söylemeye delalet eder.

 

Rüyada zengin insanlar için resim görmek, iyi ve hayırlıdır. Bu rüyayı fakir birisi veya bir kadın görmüşse, hastalığa işarettir. Resim yaptığınızı görmek, yaşamınızdan ve şu anki işinizden memnun olduğunuzun belirtisidir Bu rüyayı fakir birisi görmüşse, hastalığa yorumlanır. Resim yaptığınızı gördüyseniz,hayatınızdan ve şu anki işinizden memnun olduğunuzun belirtisidir. Rüyayı gören zengin insan ise, resimler görmek, iyi anlamdadır. Çevrenizde gerçek olmayan arkadaşlarınızın olduğuna işaret eder.

Güzel resimler, çevrenizde sahte arkadaşların bulunduğuna işaret eder. Resim yaptığınızı gördüyseniz şu anki işinizden memnun olduğunuzun belirtisidir. Güzel haberdir. Resimdeki şeyi de aynen yorumlamak gerekir. Çevrenizde birtakım sahte arkadaşların bulunduğuna işaret eder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Meyhane Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...