Rüyada Saat Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada saat görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Saat ruya tabiri ve rüya yorumları saat rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada vakitleri gösteren saatin, gece ve gündüzden bir vakti gösterdiğini görmek altın veya gümüş paraya, sözü yerine getirmeye, rüyada görülen Saat bazen dakik olmaya, zamanın kıymetini bilmeye, anın vaciplerini yerine getirmede hassas davranmaya ya da sözüne güvenilmeyen kimseye delalet eder. Bu rüyanın tabiri için Zaman ile ilgili rüya tabirlerine de bakabilirsiniz.

Rüyada saat görmek, tatsız haberlere; rüyasında saati ayarlamak hayatın gidişinin düzene sokulmasının elinizde olduğuna; rüya içerisinde saatin sesini duymak bir çağrıya işarettir. Rüyada saat görmek, kötü haberler almaya işaret eder. Saati ayarlamak yaşamın gidişinin düzene girmesinin gerektiğine yorumlanır. Saatin sesini duymak bir çağrıya yorumlanır.

 

Rüyada masa veya duvar saatinin çalışması bir, aile yaşamının iyi olacağına işaret eder. Kol saati veya cep saati özel işlerinizin karışık olduğuna yorulur. Saatin durması yada doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına yorumlanır. Çevrenizde birtakım düşmanların var olduğuna işarettir. Eğer rüyanızda saatin çaldığını duyduysanız, kötü haberler alacağınız anlamına gelir. Saat güzelse ve iyi çalışıyorsa kişinin hayatında olacak olumlu değişiklikleri belirtir. Saat ne kadar güzel ise değişiklikler o kadar güzel olacaktır.

Rüyada saat görmek, sıkintı ile yorumlanır. Çalar saatin sesi ise, beklenmeyen kötü bir haber demektir. Bir baska rivayete göre de: Rüyada saat görmek, çocuk ve ortaga isarettir. Rüyada görülen saat, sahibi için süs ve güzelliktir. Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir. Saatin durması yada doğru çalışmaması, bir takım problemler çıkacağına işarettir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Göç Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...