Rüyada Sarhoş Olduğunu Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada sarhoş olduğunu görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Sarhoş Olduğunu ruya tabiri ve ruya yorumları sarhoş olduğunu rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Sarhoş olduğunu görmek üzüntü ve kedere, sevinç içinde varlıklı yaşamaya yahut devlet ve saltanata işarettir. Sarhoşluk ile ilgili çokça rüya tabirine rastlanmaktadır. Örneğin rüyada sarhoş olup üstünü başını yırttığını görmek, nimet ve varlıktan azmaya, rüyasında şarapla sarhoş olmak haram mal anlamına gelir.

Korku içinde olan birinin rüyada kendini sarhoş görmesi hayra, Sarhoş olmadığı halde sarhoşmuş gibi davranmak olmayan şeyi kendinde var göstermeye yahut töhmet ve belaya; rüya sahibi salih biri ise Allah aşkına ve gönül sarhoşluğuna delalet eder. Ayrıca bu rüyanın tabiri için içki içmek kelimesine de bakabilirsiniz.

Rüyada Sarhoş Görmek rüya tabiri

Rüyada kendinizi sarhoş iken görmek, işlerinizin kötü gitmesi aileniz içinde huzursuzluğa neden olacak demektir. Kişinin düşüncesizce kendisine zarar vereceğine işarettir. Rüyasında sarhoş olduğunu gören kimse, düşüncesizce hareket ederek kendine zarar verecektir. Yine sarhoş olduğunu gören, kafasız, kötü biri tarafında zarara uğrayabilir.

Rüyada sarhoş görmenin anlamı

Rüyada sarhoş görmek; işlerin bozulacağına, bir korku yaşayacağına, bazı yorumculara göre ise; haram mal elde etmeye, zarara uğramaya, içki içtiğini görmek; yanlış davranışlar yüzünden çıkmaza girip işlerin bozulmasına işarettir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Saymak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...