Rüyada Süt İçmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada süt içmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Süt İçmek ruya tabiri ve ruya yorumları süt içmek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada süt içtiğini görmek, helal mala, ilme, hikmete, rızka ve mülke delâlet eder. Kişinin rüyada yılan sütü içtiğini görmesi, Allahu Teâlâ’nın razı olacağı bir ameli işlemeye delâlet eder. Hasta kimsenin rüyada süt içtiğini görmesi, ilaca, rızka, hayvanlara malik olmaya, mala ve nimete ve afiyete kavuşmaya delâlet eder. İslami rüya tabirleri açısından bu rüyanın çeşitli rüya yorumlarını yazının devamında bulabilirsiniz. Rüyada çocuğuna içirmek için süt satın aldığını görmek, çocuğunu kendi huy ve ahlakı gibi terbiye edeceğine işarettir.

Bir kimsenin rüyada süt görmesi, İslâm fıtratına delâlet eder. Süt meşakkat çekilmeden elde edilen mala da işarettir. Rüyada iki memesinden de süt aktığını görmek, dünyanın rüya sahibine yöneleceğine ve talihinin açıklığına delâlet eder.

Rüyada Süt Görmek rüya tabirleri

Rüyada süt içtiğini görmek, helâl mal, ilim ve hikmete delâlet eder. Sağılmış sütü içmek, mülk ve mal ile tâbir olunur.

 

Rüyada yoğurt olmuş süt görmek

Rüyada yoğurt olmuş süt görmek, ekşiliği ve yağı çıkmış olmasından dolayı haram mala delâlet eder.

Rüyada insan sütü görmek

Cafer-i Sâdık hazretleri demiştir ki: Rüyada insan sütü görmek, üç vech ile tâbir olunur: Helal rızık, Evlat malı, Geçim cihetinden keder.

Rüyada at sütü içmek

Bir kimsenin rüyada at sütü içtiğini görmesi, devlet tarafından kendisine erişecek hayır ve menfaata delâlet eder. Rüyada dişi at sütü içtiğini görmek, devlet reisi ile karşı karşıya gelmeye delâlet eder.

Rüyada sütten kesilmek

Câfer-i Sâdık (r.a) demiştir ki: Rüyada bir çocuğu -Erkek ve kız, büyük veya küçük müsavidir- sütten kesmek veya sütten kesildiğini görmek, hayır değildir. Zarar ve ziyana ve rızkın noksanlığına delâlet eder.

Rüyada bir kadından süt emmek

Rüyada bir kadının sütünü emdiğini görmek, mal ve kazanca delâlet eder.

Rüyada deve sütü içmek

Nablusî demiştir ki: Yeni doğmuş devenin sütü din fıtratıdır. Bundan dolayı bir kimse rüyada yeni doğmuş devenin sütünden içse veya bir yahut iki ya da üç defa emse, o kimsenin yaratıldığı İslâm fıtratında sebat etmesine, namaz kılmasına, oruç tutmasına, zekât ve sadaka vermesine delâlet eder.

Rüyada koyun sütü içmek

Bir kimsenin rüyada koyun sütü içtiğini görmesi, hayra, rahatlığa, sevinç ve ferahlığa işarettir. Rüyüda dişi arslandan süt emdiğini görmek, mal, nimet ve düşmana galibiyete delâlet eder. Rüyada görülen koyun sütü, sığır sütü, deve sütü ve manda sütü, bunların hepsi toplu mala delâlet eder. Bunlardan yapılan yoğurt ise, üzüntü ve kedere işarettir.

Rüyada köpek sütü içmek görmek

Rüyada köpek sütü içtiğini görmek, şiddetli bir korkuya ve zalim bir kimsenin eliyle gelecek mala delâlet eder. Bazı kere de köpek sütü içmek, kudret ve kuvvete delâlet eder.

Rüyada kurt sütü içmek, geyik sütü ve eşek sütü görmek

Rüyada bir geyiğin sütünü içmek, az bir mala işarettir. Rüyada kurt sütü içtiğini görmek, reisliğe nâiliyete ve halkın mallarını zorla ve tahakküm ederek ellerinden almaya işarettir. Çünkü kurt zorbalık ederek karnını doyurur. Rüyada vahşî hayvanların sütünü içtiğini görmek, az bir mala ve şiddete delâlet eder. Rüyada yaban eşeğinin sütünü içmek, sonradan şifa bulacak bir hastalığa işarettir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Patron Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...