Rüyada Tabanca Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada tabanca görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Tabanca ruya tabiri ve ruya yorumları tabanca rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Bu rüya genel olarak; güç, kuvvet, nufüz etme (yani etkileme) olarak yorumlanır. Rüyada tabanca görmek, fena söz, hüzün ve kederle yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada tabanca görmek, düşmanla tabir edilir. Elinde tabanca olan kimse, hayatta çok ilerler. Ateş edende büyük başarı sağlar.

Rüyada tabanca kullandığını görmek iftira tehlikesine, satın almak bir dedikoduya maruz kalmaya, temizlediğini görmekse yeni bir ise delalettir. Rüyada tabanca ile belli bir hedefe ateş etmek, ihtirasa; tabanca ile vurulmak, karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna işarettir.

Rüyada tabanca kullandığını görmek

Rüyada bir kişi tabanca kullandığını görüyorsa, iftira tehlikesine işaret olabilir. Yani o kişiye iftira edilebilir. Dikkat etmesi gerekir.

Rüyada tabanca satın almak

Rüyasında tabancayı satın altığını gören kişi, dedikoduya maruz kalabilir. Kendisi hakkında dedikodu yapılacağına işaret ediyor olabilir.

Rüyasında tabanca temizlediğini görmek

Tabancasını temizlediğini görmek ise yeni bir işe delalettir. Yani kişi yeni bir işe girecek veya giriyor olabilir. İş başvuru yaptıysa sonuçlanması yakın ve olumlu bir sonuç olacağa benziyor demektir. En doğrusunu ALLAH bilir.

Rüyada Tabanca Görmenin Diğer Yorumları

 

Rüyada tabanca ile belli bir hedefe ateş etmek, ihtirasa; tabanca ile vurulmak, karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna işarettir. Rüyada tabanca güçlü ve saygı duyulan biri olmak demektir. Elinde tabanca olan kimse, yaşamında yüksek makamlara yükselir. Rüyada tabanca kullanmak, bir iftiraya uğrayacak olmanıza yorumlanır. Tabanca satın almak, birilerinin sizin dedikodunuzu yapacağını belirtir. Tabanca temizlemek, bir işe başlayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Tabanca ile ateş etmek,

Rüyayı bu şekilde görmek, hırslı birine işarettir. Bu kişi ile karşılaşmaya veya rüyayı görenin böyle biri olmasına işaret ediyor olabilir. Uğursuzluğun habercisidir. Eğer tabancayla ateş ettiğinizi gördüyseniz, birtakım kararlar almadan önce çok iyi düşünmeniz gerektiğinin işaretidir. Rüyada elinde tabanca olduğunu fakat bununla ateş etmediğini gören, kötü sözlerle herkesi kıracak mevkide iken, bunu yapmaktan çekinir.  Elindeki tabanca ile birine ateş ettiğini gören, o kimseye iftirada bulunur. Tabancasını ateşlediğini görenin düşmani ile münakaşa yapmasına işarettir.

Rüyada Tabanca ile vurulmak,

Bu rüya ise karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olmaya yorumlanır. Onu çok sevmeye delildir. Sevip sevmediğini bilemeyen biri bu rüyayı gördüğünde onu çok sevdiğini anlamış olur. Yani bir anlamda ona vurulmuştur.

Rüyada boş tabanca, bozuk tabanca veya kırık tabanca görmek

Boş tabanca ile birine nişan aldığını gören, iftira atarak herkesi korkutur. Tabancasının bozulduğunu veya kırıldığını görmek, iftira ederek halkı korkutmak ister fakat bunu başaramaz.

Rüyada belinde tabanca görmek

Rüyada belinde veya yanında bir tabanca olduğunu görmek hiç ummadığı biri tarafından bir zarara uğratılacağına; tabanca ile bir kimseye veya bir hedefe ateş ettiğini görmek, eğer kurşun hedefe degmisse, verdigi zararın büyük olduguna, kurşun iska geçmiş ise bu zarardan çok fazla etkilenmediğine delalet eder.

 

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Et Yemeği Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...