Rüyada Veda Etmek Vedalaştığını Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada veda etmek vedalaştığını görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Veda Etmek Vedalaştığını ruya tabiri ve ruya yorumları veda etmek vedalaştığını rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada vedalasmak, rütbenin gitmesine, eşinden boşanmaya, hastanin ölümüne, yahut bir vatandan diger vatana göç etmeye, yahut bir sanattan diger bir sanata geçmeye isarettir.

Rüyada veda etmek, rüyada vedalaşmak

Rüyada eşiyle vedalaştiğını gören kimse eşinden boşanabilir, kesin değildir. Bazilari da demislerdir ki, rüyada vedalaşmak, veda edenin ölmesi veya herhangi bir sebeple o yerden veya rüyayı gören kişiden ayrılması anlamına gelebilmektedir.

Vedalaşma rüyası, iki ortağın ayrılmasına, valinin azline ve tüccarin zarara ugramasina isarettir derler. Bazi tabirciler ise vedalaşmanın güzel olduğunu söylemislerdir. Buna göre vedalasmak, boşadığı kadına tekrar dönmeye, ortaklarin anlasmasina, tüccarin kazancina, valinin vazifesine dönmesine ve hastanin iyileşmesine isarettir. Yine vedalasmak, evlenmek isteyen kimsenin evlenememesine, ortaklarin ayrilmasina ve hasta kimsenin ölümüne isarettir. Rüyada veda etmek, hasta için onun ölümüne isarettir.

Rüyada Veda etmenin Rüya tabirleri

 

Bazi tabirciler de, rüyada veda selami vermek, isiten ve söyleyen için çok iyi degildir. Vedalasmak, yolcunun gelmesine de isarettir. Bazen vedalasmak, sevgi ve dostluga veya aglamak ve ayriliga, bazen de vedalasmak hastanin sifa bulmasina isarettir. Rüyada bir yere gitmek için bir yakininiza veda ettiginizi görmek, isinizi kaybedeceginize ve isinizden ayrilacaginiza, hastaniz varsa agirlasacagina ve benzeri felaketlere ugrayacaginiza delalet eder. Ebu Sait El-Vaize göre; rüyasında eşiyle vedalaştığını gören esinden bosanir.

Rüyada veda ederek ayrılmak, rüyada ayrılık görmek

Arkadaşlarından birine veda ettiğini gören ya ölür veya ondan ayrılır. Kirmaniye göre; rüyasinda bir toplumla veda ederek ayrıldığını görmek veya onların kendisine veda ettiklerini görenin bulundugu durumunda bir degisiklik olur. Ve bir daha eski haline dönemez. Es Salimiye göre rüyada veda ettigini görmek bes sekilde tabir olunur: Ayrıldığı eşiyle yeniden evlenmek, bir is hakkinda ortaklarla anlasmak, ticaret, bir iste vekil ise vekaleti sahibine iade etmek, hastaliktan iyilesmek.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Dayak Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda en cok sevdigim ablamla ve erkek ikiz kardesimle vedalaşıyordum vedalasirken ağlıyordum


#2 ,

rüyada babam dükkan almış, dükkana küs olduğumuz kişi geliyo babam da o kişiyi kovuyor. ne anlama gelir bu rüya?


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...