27 Mart 2024

Rüyada Adres Görmek

Rüyada birisinden adres almak; veya birisine bir adres vermek, bu günler içinde akraba ve dostlarınızı ziyaret etmeniz gerektiğine işarettir. Rüyada birisinden adres aldığını veya birisine adres verdiğini görmek, akraba ve dostlarınızı arayıp sormadığı­nızı ve onları ziyaret etmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada birisinden bir adres almak ya da birine bir adres vermek, akraba ve arkadaşla­rınızı ziyaret hususunda ihmal ettiğinize; bu günlerde akraba ve arkadaşlarınızı ziyaret et­meniz gerektiğine işârettir.

Farklı Bir Rüya Yorumcuya Göre;

Rüyada Adres Görmek Ne Demek?

Rüyada adres görmek, bugünlerde gerçekleşecek olan akraba ziyaretini işaret etmektedir. Rüya sahibinin akraba ve dostlarını arayıp hal hatır sorması ve ziyaret etmesi gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin akraba ve arkadaşlarını ihmal etmesinden dolayı rüya bir işaret olarak algılanmaktadır. Rüya sahibinin zor günler yaşayacağına ve çaresiz kalacağına delalet etmektedir.

Rüya sahibini çıkmaza sürükleyecek olayların yaşanması beklenmektedir. Bundan ötürü rüya sahibinin güvendiği kişilerin hayat tecrübelerinden faydalanması gerekmektedir. Rüya sahibi beynini kemiren sorulardan kurtulmak için çevresindeki kişilerden yardım almaktadır. Azimli ve kararlı duruşundan ödün vermeyen rüya sahibi, yaşadığı sorunları kısa sürede çözmektedir. Çevresindeki kişiler tarafından övgü dolu sözler duyacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Birilerine Adres Sorduğunu Görmek

Rüyada birilerine adres sorduğunu görmek, kişinin aile üyesinden veya çevresinden akıl almaya işaret olmaktadır. Rüya sahibi işlediği suçlar ve yaptığı hatalardan dolayı istemediği durumlara düşmektedir. Düştüğü durumdan kurtulmak isteyen rüya sahibinin bilgili kimsenin akıl hocalığına ihtiyacı bulunmaktadır.

Rüya sahibi bilerek veya bilmeyerek yaptığı hatalardan pişmansa, çevresindeki birinin yardımı ile düştüğü durumdan kurtulmaktadır. Eğer pişman değilse ve bilerek felaketlere sebep oluyorsa, çevresinde ona yardım edecek kimse bulamamaktadır. Zorlu ve çetin günlerden geçen rüya sahibi, sıkıntılı bir süreç geçirmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre rüya sahibinin çevresindeki biri ziyaret için kişiyi beklemektedir. Bugünler içinde dost ve akrabalarını ziyaret eden rüya sahibi, gönül almaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir