27 Mart 2024

Rüyada Atladığını Görmek

Rüyada bir yerden bir yere atladığınızı gör­mek bit halden diğer hale geçmeye işarettir. Yukarıdan aşağıya at­lamak memur ise azil, zengin için fakirlik, tüccar için zarar, işçi için işsizlik işaretidir. Hendek, dere ve duvardan atlamak güç du­rumlardan kurtulmak şeklinde yorumlanır Alçaktan yükseğe atla­mak mevkii, kazanç, servet, refaha işarettir. Rüyada atladığını görmek, bu ister korkudan olsun, ister herhangi bir aceleden dolayı olsun, rüyayı gören kimsenin canını sıkacak müşkül ve zor bir işle, sözle kar­şılaşacağına işarettir. Rüyada yüksek yerden aşağıya atladığını görmek, iyi du­rumdan kötü duruma düşüleceğine işarettir. Aşağıdan yu­karıya atlamak (sıçramak), rüyayı gören kimsenin, yakın bir zamanda yüksek dereceye ereceğine veya çıkacağına işarettir. Yukarıdan aşağıya atlamak da değerinin çabuk (kısa zamanda) düşeceği ile de yorumlanır. Hangi sebeple olursa olsun rüyada yuka­rıdan aşağıya atlamak, kıymetinin çabucak düşmesine, değer yitirmeye, iyi halden kötü hale meyletmeye, sevimsiz duruma gelmeye işâret eder. Rüyada yükseklerden aşağıya düşüvermek, kıymetinin hemen düşmesine işâret eder. Rüyada aşağıdan yukarıya sıçramak da, insanın çabucak yüksek derecelere terfisine işâret eder. Rüyada biryerden biryere atlamak, kişinin canını sıkacak, can sıkıcı bir söze işâret eder. Rüyada bir engeli aşmak amacıyla atlamak, bir zorluğun üstesinden gelmeye işâret eder. Rüyada bir yerden bir yere kendi iradesi dışında fırlatılmak, istemeksizin bir halden di­ğer bir hale geçmeye ya da tayin olmaya işâret eder. Rüyada tek ayakla atlamak, diğer ayağın rahatsızlığından dolayı ise malının yarısını yi­tirmesine delâlet eder. Rüyada birinin üzerine atladığını görmek, o kimseye galip gelmeye işâret eder. Rüyada bir dereden atlayarak karşı sahile geçtiğini görmek, kendisi hakkında yapılan haksız iftiralardan, arkadaşlarının kendisinin haberi olmadan yaptıkları, lehindeki sözlerle temize çıktığına delâlet eder. nbsp; nbsp;

Farklı bir rüya yorumcuya göre;

Uyku sırasında görülen her bir rüyanın bir anlamı bulunuyor. Rüyada atladığını gören kişiler internet sitelerinde rüyalarının anlamlarını araştırabiliyor. Rüyada atladığını görmenin tam olarak neyi ifade ettiği merak ediliyor. Kısaca doğru anlamlarına ulaşmak isteyenler, rüyalarının detaylarını araştırabiliyor. Rüyada atladığını görmek ne demek? Kısaca ne anlama gelir merak edilenleri tüm detayları ile sizler için derledik.

 Rüyalarda görülen tüm olayların farklı bir anlamı vardır. Rüyada atladığını görmek, birçok anlama sahip olan bir rüyadır. Yapılan tabirlere göre rüyada atlamak hayırlı rüyalar arasında bulunan bir rüya değildir.

 Rüyada Atladığını Görmek Ne Demek?

 Rüyada atladığını görmek, rüya sahiplerinin zor bir sürece dahil olacağını gösterir. Rüya sahiplerini bekleyen tehlikeleri ifade eden rüyalar arasındadır. Rüyada atladığını gören kişiler iyi dönemden kötü döneme geçiş yapacağına delalet edilir. Yapılan bazı hatalar nedeniyle rüya sahiplerinin zor bir döneme girerek sıkıntı yaşayacağını işaret eder.

 Yapılan yorumlamalara göre rüyada atlamak, hayırlı rüyalar arasında değildir. Rüya sahiplerinin az getirisi olan işlere girerek hayal kırıklığına uğrayacağına delalet edilir. Rüyada atlamak detaylara göre yorumlanabilen bir rüyadır. Rüyada görülen her bir detay rüya yorumunu doğrudan değiştirebiliyor. Duvardan atladığını gören kişilerin hayatında başarılı bir noktaya ulaşacağını gösterir. 

 Kısaca Ne Anlama Gelir?

 Rüyasında atladığını gören kişilerin hayatıyla ilgili karar alırken dikkat etmesi gerekir. Rüya sahibinin nereden atladığı, yorumlama açısından önemlidir. Duvardan atlamak, rüya sahibinin kısa süre içinde başarılı bir hayata geçiş yapacağına delalet edilir. Rüya sahibi bir yerden bir yere atlıyorsa, keyfini kaçıracak kötü haberler alacağını işaret eder. Balkondan atladığını gören rüya sahiplerinin iyi veya kötü bazı olayların yaşanabileceğini gösterir. Rüyada çatıdan atladığını görenler, yapacağı işlerle çevresinde tanınacağını ifade eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir