27 Mart 2024

Rüyada Avize Görmek

Rüyasında avize ve abajur görmek iyiye yorulur. Rüyasında avizenin ampullerini yaktığını görmek, iş hayatında başarılı olunacağına işarettir. Fakir ise sıkıntılardan kurtulacağına ve ferahlığa, genişliğe işaretle yorumlanır. Avizeyi yanarken görmek, başarılı olmaya, izzet ve devlete işaret olarak yorumlanır. Avize yakmak, hasta ise iyi olacağınıza, izzet ve devlete, sıkıntıdan kurtulmaya, avizeyi söndürmek, kendi hatalarınız yüzünden itibar ve şerefinizi kaybetmeye işarettir. Rüyada avizenin lambalarını yakmak, has­tanın iyileşmesine, para sıkıntısından kurtul­maya ve iş hayatında yükselmeye işâret eder. Rüyada yanar halde avize görmek veya avize yakmak, hayra işârettir. Rüyada görülen avize, kadına ve onunla ‘ gelen mutluluğa da delâlet eder. Avizenin kendi kendine söndüğünü gör­mek, rüya sahibi ve ailesi için üzüntü ve kede- I re işârettir. Rüyada avizeyi söndürmek ise, rüya sahi- [ binin işinin durgunlaşmasına işâret eder. Rüyada tozlu ve ampulleri sönük avize görmek, ev huzursuzluğuna işâret eder. Rüyada kristalleri kırık ya da eksik avize görmek, mala gelecek zarara işâret eder. Rüyada avize satın aldığını görmek, yeni bir işe atılmaya ve o işten temin edeceği men- faate işâret eder. Rüyada görülen avizenin küçük kristalleri, çocuğa işâret eder.

Farklı Bir Rüya Yorumcusuna Göre:

Genel hatları göz önüne alındığında oldukça farklı anlamlara gebe olabilen rüyalar oldukça merak uyandıran durumlar olmaktadır. Bu durumun temelinde genel olarak oldukça uzun asırlardan beri rüyaların gelecek ve geçmişe dair haberler verdiğine inanması yatmaktadır. Bu durum ile birlikte rüyalara duyulan merak oldukça üst seviyelere çıkmaktadır. İşte, merak edilen tüm detayları derledik.

 Rüyada avize ve ışık görmek genel anlamda aynı rüya olarak tabir edilmektedir. İşinde uzman olan rüya tabircileri bu iki rüyanın aynı doğrultuda olan rüyalar olduğunu söylemektedir. 

 Rüyada Avize Görmek

 Rüyada avize görmek evliliğe yorumlanır. Parlak, temiz bir avize, ev sahibinin huzurlu, sakin, anlayışlı ve sabırlı olduğunu gösterir. Sönmüş ampulleri olan eski ve kirli bir avizenin tersi denir. Yani ev hanımının huysuz, huzursuz, huzursuz ve gereksiz olduğunu ve bu nedenle evde dinlenmenin olmadığını gösterir. Rüyada avize görmek, iş hayatında başarılı bir çıkışa ve parlak bir geleceğe de işaret eder. Bir kişinin kariyerinin zirvesine ulaşacağı ve durumun önemli ölçüde iyileşeceği gerçeğinden bıktım ve herkes hayalperesti tebrik edecek. Hayalperest için aydınlık ve güzel günlerin geleceği anlamına gelir. 

 Rüyada Lamba Görmek

 rüya sahibinin can damarı olarak yorumlanır. Bir kişinin parlak bir hayatı ve uzun bir yaşam yolu vardır. Rüyada lamba gören kişi, hayatta her zaman şanslı ve şanslı olduğuna, bilinmeyen yollardan gitmeyeceğine ve tehlikelerden her zaman emin olacağına delalet eder. Rüyada lâmba görmek ne güzel bir rüyadır ki bu da işten veya çaresiz bir kimseden dahi olsa müjdeli haber görmek demektir. Bu, zor ve endişeli günlerin geride kalacağı ve bir daha kötü bir şeyin olmayacağı anlamına gelir. 

 Rüyada Avize Satın Almak

 Rüyada avize aldığını görmek, hayalperestin evlenip yeni bir yuva açacağına delalettir. Bir kişi evliyse, evlilikte arzu ettiği mutluluğu yaşama şansına sahip olduğu anlamına gelir. Rüyada avize almak evli bir kişi için değil, yeni evli bir kişi için yorumlanır. 

 Rüyada Kristal Avize Görmek

 Rüyada kristal avize gören kişi, hayatında bazı zorluklar ve engellerle karşılaşacağına ve bu sorunlardan dolayı bir süre baş ağrısı çekeceğine işarettir. Hayatın giderek zorlaştığına ve birbiri ardına birçok aksilikten geçtiğine inanılıyor. 

 Rüyada Abajur Görmek

 Bu, hayalperestin hayata bakışının ilerlediğini ve giderek daha esnek görünmeye başladığını gösterir. Bu, kişinin saplantılarından ve fanatik düşüncelerinden kurtulup dünyasını genişleteceği anlamına gelir. Bu rüya yorumu sayesinde düşüncelerinize yön vermeniz olağan bir durum haline gelmesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir